Tworzenie reklam AdWords

AdWords

Ciekawą alternatywą dla tradycyjnych reklam takich jak dystrybucja ulotek, plakaty na billboardach czy ogłoszenia w czasopismach jest Google Adwords. Omawiana usługa Google umożliwia Ci wypromować swoją stronę www w wynikach wyszukiwania. Twoja reklama pokaże się tylko tym internautom, którzy wpisali określone przez Ciebie słowa kluczowe, dzięki czemu trafiasz do potencjalnych klientów.

Korzyści z używania Google Adwords

Twoja reklama w Google Adwords wyświetli się jedynie osobom, które wpisały wyznaczone przez Ciebie słowa kluczowe, dlatego trafiasz do najbardziej perspektywicznych klientów. Nie musisz również martwić się o budżet swojej kampanii – wyznaczasz go sam, a płacisz tylko za pojedyncze kliknięcia w reklamę. Ponadto, możesz monitorować skuteczność kampanii na bieżąco.

Kto używa Google Adwords?

Omawiana reklama wykorzystywana jest przez osoby i firmy, które pragną zwiększyć ruch na swojej witrynie, rozkręcić sprzedaż, i w rezultacie, więcej zarobić. Google Adwords używają osoby prywatne, przedsiębiorcy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, jak również duże korporacje. Jednym słowem, Google Adwords jest dla każdego, kto pragnie zainteresować internautów swoimi produktami i usługami.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]