SEO – pozycjonowanie stron

więcej o SEO na seo4.net/faq/co-to-jest-seo/

Co musisz wiedzieć o SEO?

SEO – jest to akronim angielskich słów Search Engine Optimization, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza optymalizację witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma uczynić ją przyjazną dla wyszukiwarek oraz korzystających z Internetu. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By uzyskać jak najlepsze efekty, warto dowiedzieć się, jak funkcjonują roboty wyszukiwarek. Roboty Przemierzają Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają dane w specjalnych bazach.

Linkowanie wewnętrzne, a SEO

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne jest gwarancją efektywnego poruszania się po stronie, zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek.

White Hat SEO i Black Hat SEO

SEO dzieli się na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat dotyczy zabiegów nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]