Rekomendowany fotograf Google – zdjęcia sferyczne najwyższej jakości

Zgłoś się po pomoc do rekomendowanego fotografa Google Kraków na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w czasie popularnością, a wiele osób coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru i umieszczenie go na wizytówkach Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie warto zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie, jak również wykonania zdjęć, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba pracująca dla Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc cechuje się wysokim profesjonalizmem. By zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (spełniających wymogi Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu rekomendowanego fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego warto postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google, są jego poświadczone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. Tym samym nie narażamy się na nieudany czy źle zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek długotrwałej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w czasie tworzenia spaceru wirtualnego, wskazać nam które ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy np. YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Jak szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w internecie, m.in. wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna szczegółowy spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również reklamować się wyjątkowym logo, które zawiadamia, że posiada on odpowiednie umiejętności i jest profesjonalistą w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]