Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Jeśli szukasz szczegółowych informacji dotyczących przygotowania projektu gazety, wejdź na http://bit.ly/31nLMNy

Firmowy biuletyn to bardzo dobry sposób komunikacji między pracownikami, ale również działanie wykraczające poza mury firmy. Zobaczmy zatem, jakie treści warto zamieścić w takim biuletynie i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – zagrzewa do pracy załogę

Gazeta firmowa może pełnić dwie role. Kluczową jest wspieranie komunikacji wewnątrz przedsiębiorstwa – informowanie o zdobytych nagrodach, pochwalenie się dobrymi wynikami, wywiady z wyróżniającymi się członkami personelu. Takie gazetki mają kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całego przedsiębiorstwa, ponieważ znakomicie dopingują personel. To powoduje, że pracownicy mocniej angażują się w funkcjonowanie przedsiębiorstwa, czują więź z zespołem, a ich codzienne działania przynoszą im więcej satysfakcji. Badania dowodzą, że korporacyjny biuletyn sprawia, że członkowie ekipy utożsamiają się z produkowanymi towarami, poprawie ulega też atmosfera w zakładzie. Ogromną zaletą jest również usprawnianie kanałów przepływu informacji pomiędzy pionami, które bywają główną przyczyną sporów w wielu korporacjach. Gazeta korporacyjna gwarantuje również całkowitą przejrzystość planów zakładu.

Projekt gazety – zaufaj fachowcom

Oczywiście firmowy biuletyn to też świetna forma komunikacji zewnętrznej. Magazyn trafia do czytelników takich jak: klienci, firmy konkurencyjne, organizacje społeczne, przyszli pracownicy. Gazeta firmowa dzięki temu reklamuje działania naszego przedsiębiorstwa, podnosi zyski, a także wspiera działania PR. Planując wydawanie gazety korporacyjnej musimy przede wszystkim zaangażować redaktorów i przemyśleć kwestie związane z fizycznym przygotowaniem broszury. Można w tym zakresie skorzystać z usług specjalistów (np. studiów graficznych), którzy wymyślą projekt gazety, określą format i zatroszczą się o wydanie. gazeta firmowa na pewno osiągnie sukces.

Adres firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]