Panoramy 360 stopni na Facebooku coraz popularniejsze. Dlaczego?

Na www.fotografsv.pl znajdziesz profesjonalistów, którzy przygotują dla Ciebie zdjęcia panoramiczne w Google

Sferyczne zdjęcia panoramiczne to bardzo atrakcyjna i stosunkowo nowa forma prezentowania pomieszczeń zakładów pracy czy lokali usługowych. Przeważnie widzimy je wędrując po Google Street View oraz wizytówkach Google Moja Firma, ale też natrafiamy na nie na najpopularniejszym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na profilu firmy takiej sferycznej fotografii. Jak zatem możesz użyć zdjęcia 360 stopni do reklamy Twojej firmy? Wskazówki przedstawiamy poniżej.

Co wyróżnia zdjęcia 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, które można oglądać pod rozmaitymi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii generuje doznanie osobistego przebywania w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku umożliwiają odwiedzenie lokalu, budynku czy nieruchomości poprzez samodzielne wybieranie kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów oraz aplikacji. Dla użytkowników wyłączną różnicą w porównaniu do zwykłych zdjęć cyfrowych jest sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a następnie manipulacja nim w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to świetny sposób na promowanie własnej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości zaprezentowania wnętrza lokalu usługowego, biura albo hostelu. Taka forma fotografii jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pomaga szczegółowo poznać oglądane miejscem. Umieszczenie Panoram sferycznych na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta oraz zwiększy jego ufność do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na o wiele większe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Zdjęcia 360 stopni warto opublikować na Facebooku w szczególności jeśli prowadzimy biznes, który bazuje na najwyższej jakości pomieszczeniach (jak przykładowo hotel czy sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na naszą ofertę rekrutacyjną lub po prostu pokazać naszym klientom miejsce, w którym pracujemy.

Do przygotowania sferycznych zdjęć panoramicznych zatrudnij specjalistę!

Przygotowanie panoramy sferycznej, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, jednak do celów reklamowych powinno się wybrać profesjonalnego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Czemu to zalecane rozwiązanie? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność wykonania dobrych jakościowo zdjęć, które oprócz tego będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest także trudno dostępna ani droga. Fotografów rekomendowanych przez Google do wykonania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się tylko Ci specjaliści, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]