Google Partner – partner godny zaufania

Interesuje Cię oferta Google Partnera? Zajrzyj na seo4.net/o-nas/google-partners/, aby dowiedzieć się więcej

Google AdWords jest jedną z najefektywniejszych technik umożliwiających reklamę w internecie. Opiera się na wyświetleniu użytkownikom płatnych linków o zawartości dostosowanej do konkretnego wyszukiwania i potrafi zwiększyć zyski nawet o kilkadziesiąt procent, o ile strategia AdWords będzie odpowiednio zorganizowana. Na przekór temu, co myśli wielu czytelników, zaplanowanie wydajnej kampanii AdWords to sprawa dla doświadczonych profesjonalistów i bez odpowiednich umiejętności okaże się prawie niemożliwe. Dobrze zatem zlecić to sprawdzonej agencji SEO. Jak ją wybrać? Nie jest to problemem – wystarczy tylko sprawdzić, czy dana firma zdobyła tytuł Google Partner.

Google Partner – co to jest?

Google Partner to system, jaki internetowy koncern opracował, chcąc zapewnić kontrahentom zamawiającym AdWords profesjonalną obsługę. Opiera się on na przyznaniu agencjom SEO specjalnych wskazówek, dzięki którym są one w stanie opracować bardziej efektywne kampanie dla swoich kontrahentów. Żeby firma uzyskała tytuł Google Partner, jej specjaliści powinni posiadać certyfikaty Google AdWords, zaś ona sama musi wykazać sprawność w zarządzaniu budżetami kampanii. Google nadaje certyfikat Google Partner firmie SEO jedynie po skrupulatnym jej sprawdzeniu. Co jednak oznacza on dla klientów?

Firmy SEO z certyfikatem Google Partner

Certyfikat Google Partner mówi o tym, iż specjaliści z danej firmy mają umiejętności, które umożliwiają wybór odpowiednich metod w trakcie prowadzenia kampanii. Poprzez Google Partner otrzymujemy również pewność, że agencja, z którą nawiążemy współpracę, ma dostęp do wszystkich nowości oferowanych przez sieciowego giganta, zaś jej pracownicy uczestniczą w różnych szkoleniach prowadzonych przez Google, jak również mogą korzystać z jego wsparcia technicznego.

Adres firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]