Efektywna kampania reklamowa – leżaki z nadrukiem

Istnieje ogromna ilość sposobów na promocję własnej firmy. Gadżety promocyjne nie zawsze są najlepszym narzędziem, nierzadko musimy zainwestować w promocję zewnętrzną, którą zauważy większa ilość ewentualnych odbiorców. Tak jest w przypadku leżaków z nadrukiem, które stają się coraz bardziej rozpowszechnioną formą reklamy. Sprawdźmy jacy odbiorcy najczęściej je zamawiają i jakie rodzaje są najbardziej efektywne.

Leżaki z nadrukiem – w promują zajazdy, ogródki piwne oraz obiekty wypoczynkowe

Wraz z nastaniem wiosny i lata na dworze jak grzyby po deszczu wyrastają ciekawe reklamy. Jest to widoczne zwłaszcza w dużych miastach oraz ekskluzywnych kurortach, gdzie funkcjonalne leżaki z nadrukiem przyciągają wzrok przyszłych odbiorców. Firmy postanowiły je wykorzystać do prowadzenia projektów reklamowych, ponieważ znakomicie wpływają na renomę marki. Najczęściej taką formę reklamy zewnętrznej wykorzystują hotele, restauracje, ale także inne obiekty turystyczne. Na dużo leżaków z nadrukiem natkniemy się nad Morzem Bałtyckim, w Zakopanem, a także w krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Dzięki nim zarówno małe firmy, jak i duże koncerny stają się bardziej rozpoznawalni.

Leżaki z nadrukiem – pojedyncze i podwójne

Koncerny spożywcze są sporą grupą firm wykorzystujących taką formę reklamy – widok kolorowego napisu z logiem producenta oranżady czy słodkich przekąsek zachęca do wybrania jego wyrobów. Leżaki z nadrukiem można spotkać także na zatłoczonych skwerach, oraz na muzycznych festiwalach. Najbardziej wygodne zrobione są z drewna, a ich budowa zapewnia stabilną pozycję. Na rynku znajdują się różne typy leżaków – m. in. składane. Najlepiej kupić je bezpośrednio u producenta – wtedy uzyskujemy najwyższej jakości nadruk oraz gwarancję najlepszej ceny. Leżaki z nadrukiem to innowacyjna reklama dla hotelu, w którą warto się zaangażować, gdyż pozwala uzyskać mnóstwo potencjalnych klientów.