Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D dla firmy?

Wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych. Skieruj się na https://www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/, aby skorzystać z wiedzy profesjonalisty

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w biznesie. Pozwalają w dostępny sposób przedstawić siedzibę firmy lub nieruchomość istotną dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą powinno się dodać w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Wirtualny spacer VR – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą interaktywne zdjęcia tworzące realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia wnętrza budynku i swobodnego poruszanie się w jego granicach. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Spacer 3D w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy martwić się o jego obsługę techniczną ani dodatkowe koszta. Możemy go natomiast publikować dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto dodać do wizytówki z kilku względów. Główny z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom zalet naszej działalności. Dzięki temu dużo chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www będziemy posiadali wirtualny spacer i zdjęcia najwyższej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także bardzo proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy w przystępnej cenie i – co równie ważne – bardzo szybko przygotują taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Mapach Google jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Możemy też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet dentystyczny czy lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny też wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, żeby przekonać ich do zgłoszenia się na rekrutację do naszej firmy.

Adres firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]