Piękne krajobrazy i wody lecznicze. Krynica-Zdrój

Szukasz więcej wiadomości o najlepszej ofercie wypoczynku Krynica? Doskonale trafiłeś! Skieruj się na http://tinyurl.com/y3dfoany

Krynica Zdrój jest uważana za jedno ze szczególnie cenionych przez krajowych turystów miejsc. Nie powinno to jednak dziwić – miejscowość słynie ze sprzyjającego leczeniu powietrza i niezwykłych widoków. Oprócz tego może poszczycić się dużą bazą noclegową, a szeroka oferta kulturalna sprawia, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści zamierzający podreperować swoje organizmy. Jak więc spędzić urlop w Krynicy? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Zdrowotny wypoczynek w Krynicy

Najważniejszym atutem Krynicy Zdrój okazują się bez wątpliwości źródła wód leczniczych, które eksploatowane są tutaj od niemal dwóch dekad. Właśnie one spowodowały, że Krynica Zdrój jest obecnie cenionym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest więc doskonałą opcją dla tych, którzy zmagają się ze schorzeniami układu trawiennego i wydalniczego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy wykorzystywanych jest prawie dziesięć źródeł wody, a każdy z nich posiada trochę odmienne właściwości.

Wypoczynek w Krynicy – które miejsca zwiedzić?

Najważniejszą atrakcją Krynicy okazują się bez wątpliwości źródła wody, a niektóre z nich powstały aż w dziewiętnastym wieku. Należy zobaczyć tu również liczne domy z przełomu dziewiętnastego i dwudziestego wieku. Miasto szczyci się też kolejką na Górę Parkową, z której rozciąga się zachwycający widok na okolicę. Wypoczynek w Krynicy może być atrakcyjny także dla entuzjastów rozrywki – w mieście odbywają się rozmaite imprezy, z Festiwalem Gitary oraz operowym na czele.

Adres firmy:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]