Idealne ferie – narty w Austrii

Austria to państwo, które urzeka wspaniałymi górskimi pejzażami, możliwością uprawiania snowboardu na świetnie przygotowanych stokach oraz aktywnego spędzania czasu. Wyjeżdżasz na narty do Austrii? Przekonaj się, dlaczego warto tu przyjechać!

Narty w Austrii – Filzmoos, Altenmarkt i Flachau

Jakie są najczęściej odwiedzane miejscowości w Austrii, do których co roku przyjeżdżają setki turystów? Na pewno warto rozważyć przyjazd do Shuttdorf, miasteczka położonego w regionie Ziemi Salzburskiej. Stąd szybko dotrzesz do ośrodka turystycznego Zell am See oraz przepięknego zbiornika wodnego Zeller See. Czekają tutaj na Ciebie wspaniałe możliwości – stoki narciarskie, na których możesz potrenować swoje umiejętności, ale również kompleks basenów. Najbardziej popularne kurorty Ziemi Salzburskiej to Zauchensee, Alpendorf oraz St. Johann im Pongau. Każdy miłośnik aktywności fizycznej odnajdzie coś dla siebie także w rejonie Tyrolu. Na szczególną uwagę zasługuje położona w dolinie Otzal miejscowość Solden, w której turyści mają do dyspozycji trasy przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych narciarzy. Znajdziesz tutaj także tor saneczkowy, wyciąg dla dzieci oraz restauracje.

Narty w Austrii – zobacz wyścigi psów

A może odwiedzisz ośrodek narciarski Nauders, w którym znajdziesz wiele ciekawych tras. Warto przyjechać tutaj z dziećmi, ze względu na liczne atrakcje dla najmłodszych fanów sportu. Wiele miejscowości w Austrii zapewnia jednak świetne warunki do uprawiania sportów nie tylko zimą. Interesują Cię inne atrakcje? Niesamowitych emocji dostarczają także mecze hokeja na zamarzniętym jeziorze, a także wyścigi psów. Interesuje Cię odpoczynek od stoku? Genialnym pomysłem jest zwiedzanie Wieży Kastnera, a także innych zabytków. Narty w Austrii to świetny pomysł na udany wyjazd!