Apartamenty z Kominkiem – noclegi Krynica-Zdrój

Na tej stronie poznasz pełną ofertę noclegów Krynica

Krynica zdrój potrafi rozkochać w sobie niejednego gościa. Mimo, że kojarzymy ją w szczególności z czystym klimatem oraz zdrowotną wodą mającą źródła w tym mieście, to coś dla siebie znajdą także amatorzy górskich krajobrazów oraz zabytków. W Krynicy zlokalizowanych jest wiele XIX-wiecznych budowli, których większość wybudowana została dla przybywających tu niegdyś z całego kontynentu letnikach. Również obecnie Krynica Zdrój szczyci się wielką popularnością, a co sezon przyjeżdżają tu turyści z całej Polski. Jak więc wygląda sytuacja z miejscami noclegowymi?

Noclegi Krynica Zdrój – pensjonaty

Jak łatwo się domyślić, zdecydowaną część bazy noclegowej w tym ciekawym mieście stanowią hotele. Goście, którzy wybiorą właśnie takie noclegi Krynica Zdrój, mogą liczyć na niezwykle szeroką ofertę – niezależnie od objętości portfela, każdy gość na pewno wyszuka ofertę dla siebie. Oprócz tego w mieście funkcjonują również liczne domy, gdzie goście mogą nająć apartamenty.

Noclegi Krynica Zdrój w kwaterach

Ci przyjezdni, którzy nie mają wypchanego portfela, mogą tu postawić na najęcie którejś z mniej kosztownych kwater. Z uwagi na rosnącą wciąż popularność tej miejscowości, coraz częściej spotkać można noclegi Krynica Zdrój oferowane w niskich cenach. Ich klienci nie mogą wprawdzie liczyć na takie luksusy, jak w pensjonatach, jednak dzięki nim będą w stanie zwiedzić miasto wraz z jego najważniejszymi zabytkami.

Adres firmy:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]