Organizacja imprez –

Organizacja eventów, takich jak wieczory kawalerskie i panieńskie, wesela, a także koncerty i imprezy firmowe to domena działalności agencji impresaryjno-artystycznej KlapsArt.

Nasza oferta zawiera również warsztaty dla dzieci. Jeśli nie masz pomysłu, jak zorganizować urodziny dla swojej pociechy to chętnie pomożemy. Nauczycielom chętnie udzielimy pomocy przy planowaniu zajęć terapeutycznych, dzięki którym możliwe jest zintegrowanie dzieci pochodzących z różnych środowisk.

Jeżeli organizacja różnych wydarzeń nie jest Twoją mocną stroną, a zbliża się jeden z najważniejszych dni w Twoim życiu – ślub, nie czekaj, tylko napisz do nas. Przedstawimy Ci ofertę miejsc, w których możesz urządzić przyjęcie weselne. Nie zapomnimy również o zaplanowaniu hucznego pożegnania ze stanem wolnym, czyli wieczoru panieńskiego i kawalerskiego!

Jesteśmy częstym gościem na dużych i małych scenach ośrodków kultury, klubów, teatrów oraz w szpitalach, szkołach i przedszkolach. Proponujemy coś dla oka i ucha na każdą okazje, z przyjemnością przygotujemy event kulturalny, sympozjum, wyjazd integracyjny, bankiet i wiele innych. KlapsArt współpracuje z wieloma znanymi konferansjerami oraz komikami z Polski oraz Europy. Jako agencja z dużym bagażem doświadczeń jesteśmy otwarci na różnego rodzaju propozycje naszych Klientów. Gorąca zapraszamy do współpracy !