Obóz tenisowy

obozy tenisowe na teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to czas, który możesz spędzić w salonie, oglądając kolejne seriale. Możesz również spędzić je w sposób czynny. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnego czasu jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – ciekawie i w ruchu

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać podstawowy lub intensywny kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godziny treningu codziennie. Oprócz tego, uczestnicy uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w piantballa i biorą udział w innego typu zabawach. Nie zabraknie również zwiedzania muzeów i lokalnych zabytków. Zaś w czasie pieszej wycieczki można zobaczyć dziką faunę i florę.

Obóz tenisowy – popularne miejsca

Myli się ten, kto myśli, że udane wakacje to wakacje za granicą. Aby przeżyć coś wyjątkowego nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w Bieszczadach. Właśnie w takich okolicach organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Kto może pojechać na obóz tenisowy?

ten typ obozów adresowane są przede wszystkim do młodego pokolenia. Świetnie bawić się będą zarówno gimnazjaliści, jak i mniejsze dzieci. Istnieją również oferty dla rodziców z dziećmi.

Adres firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]