Wibroterapia. Urządzenia firmy Vitberg – opinie

Na www.wibroterapia.com uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Z biegiem la wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:sporcie wyczynowym, rehabilitacji czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, iż w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – całkowicie polskie aparaty do terapii wibracjami

RAM Vitberg+ wytwarza się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: montowni, wykrawalni, szwalni i działu elektroniki. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Moduły Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne części poddaje się wielu testom. Poszycie aparatu wykonane jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwo ją odkazić.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnej kliniki

Z urządzeń marki Vitberg składających się z urządzenia bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można korzystać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Odpowiadając na potrzeby profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest właściwe ułożenie pacjenta w czasie sesji wibroterapii.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]