Vitberg – historia i produkcja

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o marce Vitberg, odnajdziesz na https://youtube.com/watch?v=GF0us5HqY-8

Dowiedz się jak wygląda wytwarzanie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od dwudziestu jeden lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat badań w poręcznym zestawie marki Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające za zadanie poprawę jakości życia osób cierpiących na różne schorzenia. Pełny aparat składa się z 6 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała terapii wibracjami. Dzięki podziałowi urządzenia na odrębne moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego poszczególne elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb danego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i troska o detale

Do produkcji urządzeń firmy Vitberg wykorzystywane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych dostawców. Poszycie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Podczas produkcji Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ używa się nowoczesnych maszyn wysokiej jakości. Wszystkie moduły, jak również ich elementy elektroniczne sterowania, składane są ręcznie, a potem indywidualnie testowane przed skierowaniem do kupującego.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]