Urządzenia Vitberg w pierwszej Pracowni Wibroterapii w Krakowie

Zajrzyj tutaj po więcej szczegółów o Vitberg opinie

W 2018 roku na krakowskim AWF-ie zaczęła działać pierwsza Pracownia Wibroterapii. Projekt zaistniał przy partycypacji nowosądeckiej firmy Vitberg.

Badania oraz zajęcia dydaktyczne z aparatami marki Vitberg

Pracownia Wibroterapii dedykowana jest do prowadzenia badań naukowych nad oddziaływaniem terapii wibracjami na organizm człowieka. Prowadzone w niej będą także zajęcia dla studentów AWF-u z dziedziny kosmetologii, fizykoterapii oraz odnowy psychosomatycznej. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+, w które zaopatrzona została pracownia, posłużą jednocześnie do regeneracji zawodników. Rozgłos krakowskiej Pracowni Wibroterapii przyczyniła się do tego, że urządzenia Vitberg zaczęto testować na AWF-ach w Warszawie i w Gdańsku.

Do jakich badań przyczynią się aparaty firmy Vitberg?

W przyszłości wyniki badań mogą przysłużyć się do usprawnienia treningów sportowców czy modernizacji terapii pacjentów. Niewątpliwie w Pracowni Wibroterapii będą prowadzone badania z zakresu fizjologii i biochemii. Obserwacji poddane będzie oddziaływanie terapii wibracjami na stany zapalne stawów i mikrokrążenie. Wyniki obserwacji będą zestawiane z wynikami uzyskiwanymi przez laboratoria z całego świata.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]