Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieważne czy jesteś wyczynowym sportowcem czy Panią domu, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może podnieść jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, gdzie wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Pani Bogusławy oraz Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego w trakcie ich wycieczki po centrali firmy Vitberg i posłuchaj, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach, spowolniony metabolizm czy stres – właśnie do przeciwdziałania takim dolegliwościom zostały stworzone aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg jest rodzimym producentem modułów do terapii wibracjami, która w rezultacie długoletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Moduły są wytwarzane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich części składane są ręcznie. Firma kładzie nacisk na skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie sprawdzany. W trosce o swoich pacjentów, ponieważ tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie usprawnia oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad aparatami, jak również zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]