Trenuj bezpiecznie – maseczka przeciwpyłowa

Wytwarzane przez fabryki i samochody spaliny to ogromne zagrożenie, które powoduje liczne problemy zdrowotne wśród mieszkańców aglomeracji miejskich. Niebezpieczny jest zwłaszcza smog mogący nawet powodować nowotwory. Z myślą o tym stworzono innowacyjne maski przeciwpyłowe.

Maska przeciwpyłowa – chroń swoje płuca

Maski przeciwpyłowe to przydatne akcesoria stworzone z myślą o mieszkańcach miast, w których odczuwa się duże skażenie powietrza. Znakomicie sprawdzają się też w przypadku osób, które lubią spędzać czas na powietrzu – np. motocyklistów, a także osób zmagających się z alergiami. Nowoczesna maska przeciwpyłowa filtruje niemal 100% zanieczyszczeń, dzięki czemu możesz odetchnąć pełną piersią bez żadnych obaw. Oczyszczanie wdychanego powietrza jest jeszcze bardziej efektywne dzięki aktywnym filtrom węglowym, które posiadają produkty. Jesteś motocyklistą lub żyjesz w wielkim mieście i chcesz maksymalnie ochronić swoje płuca? Maska przeciwpyłowa to produkt dla Ciebie! Wykonana z neoprenu, wyeliminuje groźny pył.

Maska przeciwpyłowa – sporty ekstremalne i użytek rekreacyjny

Maski przeciwpyłowe sprawdzają się nie tylko w ekstremalnych sytuacjach, np. podczas rowerowych rajdów przez tereny leśne. Są świetne również podczas szusowania po stoku i wieczornego biegania. Dlaczego w ostatnich latach stały się tak rozpowszechnione? Problem smogu jest wyjątkowo poważnym zagrożeniem dla zdrowia mieszkańców miast, które w szczególności w sezonie grzewczym są narażone na skażenia. Przyczyną niebezpiecznych dolegliwości może być np. dym unoszący się z kominów. Maski przeciwpyłowe to rozwiązanie tego problemu. Wyprofilowany kształt i możliwość zapinania na rzepy sprawia, że użytkowanie masek jest wyjątkowo wygodne. Dodatkowo przemyślana konstrukcja powoduje, że wilgoć z maski jest odprowadzana na zewnątrz.