Szkolenia pierwszej pomocy

Szkolenia z pierwszej pomocy cieszą się coraz większą popularnością. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego warto wiedzieć uprzednio, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – komu się przydadzą?

Szkolenie z pierwszej pomocy to kurs przydatny dla każdego. Nie wszyscy musimy umieć grać na gitarze lub mówić po włosku, jednak każdy powinien być w stanie udzielić pomocy drugiemu człowiekowi w sytuacji zagrożenia. Bez względu na wiek warto wiedzieć, jak usztywnić skręconą kostkę albo jak ułożyć kogoś w pozycji bocznej ustalonej. Świadkiem niebezpiecznego wypadku możemy być w każdej chwili: w drodze do pracy, na wyjeździe, na uczelni. Szczególnie istotne jest, byw kursie pierwszej pomocy wzięli udział nauczyciele, a także pracownicy administracji państwowej.

Szkolenia z pierwszej pomocy – ile zapłacę?

Koszt kursu pierwszej pomocy jest zależnazależy od jego długości oraz liczby uczestników. Im więcej zajęć oraz partycypantów, tym koszt przypadający na 1 osobę jest mniejszy. Jednak, im mniej uczestników, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Na zniżki możemy liczyć w przypadku szkolenia dla kilkunastu osób. Co więcej, w Sieci można znaleźć też szkolenia otwarte – dla nawet stuosobowych grup. Nie musimy organizować szkolenia i kompletować grupy – jedynie zapisujemy się na wybrane szkolenie.