Suplementy i odżywki

Suplementy diety – gdzie kupić?

Zarówno w asortymencie sklepów internetowych, jak i stacjonarnych możecie Państwo znaleźć bogaty wybór odżywek i suplementów, polecanych przez profesjonalistów z zakresu kulturystyki i rozwoju fizycznego ciała.

Suplementy na rozbudowę tkanki mięśniowej i na odchudzanie

Gainer na przyrost mięśni

Oferta proponowanych przez sklepy suplementów jest bardzo okazała, wśród nich możecie Państwo znaleźć między innymi gainer – typ suplementu wspomagającego budowę tkanki mięśniowej. Geiner wprawia organizm osoby przyjmującej w tzw. stan anaboliczny. Dzieje się tak dzięki dostarczaniu do organizmu odpowiednich dawek węglowodanów i białka.

Suplementy z grupy BCAA

Aminokwasy BCAA doskonale sprawdzą się u osób, które chcą w sposób profesjonalny zacząć uprawiać kulturystykę. Ich regularne przyjmowanie powoduje przyrost tkanki mięśniowej, przy jednoczesnej redukcji ilość tkanki tłuszczowej. Warto wspomnieć, że BCAA dostarcza również energii, która jest niezbędna przy dużym wysiłku fizycznym.

Odżywki z grupy HMB

HMB to również ceniony przez osoby aktywne fizycznie suplement. Zażywa się go zaraz przed sesją treningową jak i po. HMB zwiększa siłę mięśni a także ułatwia budowę masy i skutecznie wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.

Jednym ze sklepów, oferujących suplementy diety jest także sklep Activlab. Ofertę można sprawdzić pod adresem www.activlab.pl.