Psychoterapia

W Centrum Dobrej terapii dokładamy wszelkich starań by udzielić pomocy w dziedzinie psychiatrii, psychoterapii i pomocy psychologicznej. Świadczymy usługi zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasi wykwalifikowani specjaliści zapewnią Państwu nie tylko odpowiedni poziom merytoryczny oferowanych usług, lecz zadbają także o pozytywną atmosferę spotkań. W ramach Centrum Dobrej Terapii można skorzystać z porad neuropsychologa, seksuologa czy terapeuty uzależnień. Każdy nasz klient traktowany jest bardzo indywidualnie i z dużą dozą empatii, doskonalewiemy jak niezwykle ważne jest poczucie komfortu osoby szukającej u nas pomocy. Do wyboru jest terapia indywidualna , a także grupowa.

Dzięki nam możesz rozwiązać trudności i odmienić swoje życie. Gorąco zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby, która mieści się w Krakowie na ul. Miłkowskiego. Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie www. W tym samym miejscu znajdą Państwo artykuły z wiedzą psychologiczną, którą chcemy udostępnić wszystkim naszym potencjalnym pacjentom.