Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Kliknij w to miejsce po więcej szczegółów o marce Vitberg

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia osób cierpiących z powodu bólu szyi, nóg czy kręgosłupa. Moduły masujące polskiej firmy Vitberg stworzono z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – konstrukcja i sposób działania

Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (koniecznej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, wykorzystywanych do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, a także posłuży do walki z objawami stresu i do relaksu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są w Polsce. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy dobrać właściwy poziom natężenia wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]