Nie daj się zarazkom i bakteriom! Stosuj podkłady higieniczne

Sprawdź, gdzie nabyć podkłady medyczne

Będące bezpośrednim niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia bakterie, wirusy i grzyby czają się dosłownie wszędzie. Najwyższe ryzyko zarażenia powstaje jednakże w obiektach, w których często przebywają osoby zakażone lub tam, gdzie w związku z różnymi zabiegami narzędzia mają bezpośredni kontakt ze skórą lub innymi tkankami. Takimi miejscami są przede wszystkim wszelkiego typu gabinety kosmetyczne, salony spa, studia tatuażu czy placówki służby zdrowia. Żeby zmniejszyć ryzyko transferu drobnoustrojów i innych niebezpiecznych mikroorganizmów, używa się różnych akcesoriów – poza rękawiczkami ochronnymi i preparatami antybakteryjnymi są to również podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – zastosowanie

Wiele niebezpiecznych wirusów i grzybów przenosi się poprzez kontakt skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną uprzednio przez osoby zarażone. Aby zminimalizować niebezpieczeństwo migracji zarazków w gabinetach i salonach urody, stosuje się podkłady higieniczne. Z reguły są one wykonane z celulozy lub podobnych tworzyw i tworzą skuteczną barierę dla mikroorganizmów. Podkłady medyczne są jednokrotnego użytku i służą do wykładania m.in. stołów zabiegowych, foteli ginekologicznych i dentystycznych bądź sprzętu rehabilitacyjnego.

Nakładki na deskę sedesową – zastosuj w ogólnodostępnym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo roznoszenia się zakażeń skórnych wywoływanych przez mikroorganizmy panuje tam, gdzie z prawdopodobnie zanieczyszczoną powierzchnią styka się nieosłoniona skóra – czyli w toalecie. Możliwość przeniesienia się wirusów minimalizują jednorazowe nakładki na deskę sedesową. Ich użycie jest zalecane we wszelkich punktach udostępniających publiczne toalety – na przykład w biurach, szkołach, galeriach handlowych lub punktach usługowych.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]