Jak terapia wibracjami wpływa na zdrowie? O produktach marki Vitberg

Potrzebujesz szczegółowych informacji o marce Vitberg? Skieruj się na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na organizm człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych dolegliwości? Czy można kupić urządzenia do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia profilaktyczna i lecznicza, opierająca się na aktywacji pracy mięśni poprzez wysłanie przez stosowne urządzenie bodźca mechanicznego. Wibracjom można poddać całe ciało lub skupić się na konkretnej jego części. Wykorzystanie wibroterapii polecają rehabilitanci, fizjoterapeuci i lekarze medycyny sportowej.

Wibroterapia pomaga podnieść sprawność organizmu na wiele sposobów: poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc odchudzanie. Drgania przyrządów do wibroterapii uspokajają i łagodzą stres, poprawiają krążenie w nogach, ułatwiają relaksację pacjenta, jak również wspomagają przepływ limfy i krwi, co wykorzystywane jest w profilaktyce objawów zawału serca oraz miażdżycy.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – zestaw do wibroterapii wyprodukowany w Polsce

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci chcą korzystać z urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie skierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg daje możliwość testowania swoich urządzeń w sieci poradni, działających na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]