Gabinet trychologiczny w Krakowie

Trycholog

Nasze włosy często są w naszych czasach narażone na zgubny wpływ zanieczyszczonego środowiska. Cierpią też z powodu naszego sposobu odżywiania. Warto je pielęgnować za pomocą kosmetyków czy specjalistycznych dermokosmetyków. Gdy jednak kłopoty z owłosioną skórą głowy przyprawiają nas o jej ból, może okazać się wskazana wizyta u trychologa. Trychologia jest gałęzią medycyny zajmującą się przypadkami wypadania włosów, łysienia jak też innymi przypadłościami. Specjalista tej dziedziny może nam pomóc, gdy dotyka nas problem łuszczycy, łupieżu czy łojotokowego zapalenia skóry głowy. Korzystając ze specjalistycznych narzędzi badań, trycholog może skutecznie zdiagnozować nasze problemy i zaproponować właściwe leczenie.

Gabinet trychologiczny w Krakowie

Gabinet Centrum Zdrowego Włosa, wykorzystując najnowsze osiągnięcia trychologii, może zaproponować nam różnorodne procedury wpływające na stan włosów i skóry głowy. Po mikroskopowej analizie możemy zdecydować się na procedurę anti-aging cofnąć dostrzegalny po kondycji naszych włosów upływ czasu. Specjaliści trycholodzy zaproponują nam także skuteczne metody pozwalające dbać o skórę głowy w domu i w gabinecie. Dzięki efektywnie przeprowadzonej pielęgnacji będziemy mogli cieszyć się zadbanymi i zdrowymi włosami przez długi czas.

Wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt gabinet położony jest w centrum Krakowa. Można w nim nabyć specjalistyczne dermokosmetyki ułatwiające zachowanie naszych włosów w dobrym stanie po wykonaniu zabiegu. Gabinet zaprasza w godzinach 10:00 – 17:00 po wcześniejszej rezerwacji wizyty.