Fala uderzeniowa – metoda na walkę z bólem

Kliknij tutaj, aby zamówić aparat do fali uderzeniowej

Fala uderzeniowa to nowatorska terapia pomagająca wyleczyć dolegliwości różnego typu. Jak jest stosowana i czemu warto się na nią zdecydować?

Gdzie wykorzystywana jest terapia falą uderzeniową?

Fala uderzeniowa jest często stosowana w ortopedii, medycynie sportowej, kosmetologii, rehabilitacji oraz wielu innych dziedzinach. Pozaustrojowa terapia falami uderzeniowymi przenika kilka centymetrów w głąb organizmu i oddziałuje bezpośrednio w miejscu bólu. Fala uderzeniowa jest bezpieczna dla sąsiadujących tkanek i wykazuje się dużą skutecznością w walce z różnymi schorzeniami. Dzisiejsze aparaty do fali uderzeniowej aplikują impulsy w sposób niezmiernie precyzyjny, dzięki czemu terapia przynosi nadzwyczaj dobre rezultaty. Aparaty do fali uderzeniowej sprawdzą się między innymi w terapii chorób powiązanych z narządami ruchu, jak zespół bolesnego barku, zapalenie ścięgien, bóle w okolicy bioder czy kolano skoczka. Aparat do fali uderzeniowej może być stosowany w gabinetach lekarskich (np. u ortopedów), a także przez kosmetologów i rehabilitantów.

Urządzenie do fali uderzeniowej – wysoka efektywność

Dostępne na rynku urządzenia stosujące falę uderzeniową są zaopatrzone w dwa niezależne kanały oraz aplikatory, dzięki czemu możliwe jest zastosowanie terapii u dwóch osób jednocześnie. Współczesny sprzęt emituje falę akupunkturową (używaną w tzw. w punktach spustowych) i falę radialną (ogólnego zastosowania). Impulsy emitowane do tkanek nieinwazyjnie stymulują błony komórkowe oraz zakończenia nerwowe, co pozwala na redukcję sygnałów bólowych u chorych skarżących się na dolegliwości układu mięśniowo-szkieletowego. Terapia falą uderzeniową przynosi ulgę w 70-80% przypadków.

Adres firmy:
BardoMed Sp. z o.o.
ul. Pod Fortem 2F/lok.6
31-302 Kraków

Tel.: +48 (12) 444-12-97
Mob.: +48 721-121-314
E-mail: [email protected]