Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/ uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po miesięcznym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – ocena autora bloga „Polaku lecz się sam”

Autor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, że już po kilku zabiegach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed monitorem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni i odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z zestawów do masażu wibracyjnego firmy Vitberg istotna jest regularność zabiegów, gdyż wtedy efekty wibroterapii odczuwa się wcześniej. Atutem urządzeniem RAM Vitberg+ jest też jego estetyka, łatwość, instalacji, wysoka jakość wykonania oraz fakt, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad kupnem całości zestawu (lub tylko niektórych jego modułów) rekomenduje się przetestowanie mat masujących w placówkach Vitberg obecnych na terenie całej Polski.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]