Kolczyki serduszka – dla dzieci i dorosłych

Jeśli potrzebujesz kolczyków serduszek, koniecznie sprawdź www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka

Kolczyki serduszka są chętnie kupowanym rodzajem biżuterii dziecięcej i damskiej – można je założyć na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są też idealnym pomysłem na podarek. Jakie typy kolczyków dostępne są w sprzedaży? Z jakich materiałów przeważnie są wykonane kolczyki serca?

Kolczyki serca – na bale sylwestrowe i do szkoły

W jubilerstwie często wykorzystuje się motywu serca. Stanowi on podłoże do wytwarzania kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka bywają delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zwykle wybierany na niezobowiązujące okazje – nakładamy je do pracy albo na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, tylko w niezauważalny sposób akcentują prawdziwą urodę kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być wykorzystywane do optycznego wyszczuplenia oblicza i wysmuklenia szyi. Takie kolczyki pasują na studniówki, wieczory w teatrze bądź randki i wspaniale zgrywają się one z wieczorowymi sukienkami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się z kolei zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serca – idealny upominek dla ukochanej kobiety

Na rynku dostępne są kolczyki serduszka wykonane ze srebra i złota. Modne są również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a jednocześnie prezentują się niesłychanie efektownie. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane kamieniami drogimi, na przykład cyrkoniami, które podkreślą piękno właścicielki. W sklepach kupimy kolczyki serduszka w kolorze szafirowym bądź błękitnym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie członkowi rodziny, na przykład na Dzień Babci, rocznicę ślubu tudzież z mnóstwa innych przypadków. Wręczone kochanej kobiecie – dziewczynie, partnerce czy też babci, kolczyki serca będą stale przypominać o istniejącej między wami więzi, szacunku oraz miłości.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]