Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

srebrne kolczyki

Jednymi z najchętniej nabywanych przez panie akcesoriów są bez wątpienia srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – bardzo wzniosłą i mniej oficjalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak rozchwytywane i gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki występują w rozmaitych fasonach. Najbardziej „trendy” są lekkie sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są wiszące dodatki, które wspaniale podkreślają szyję. Są ozdobione kosztownymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku ozdób z stopów nieszlachetnych. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką przyciemniania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na próbę oraz metodę ich wykonania.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki stale wyglądały perfekcyjnie, należy dokładnie je pielęgnować i na bieżąco eliminować wszystkie zanieczyszczenia. Należy przecierać je co jakiś czas delikatną gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać profesjonalne produkty czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie stosujmy natomiast babcinych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty niezwykle niszczą elastyczną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Szeroki wybór ozdób jest niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne promocje. Ponadto zakupy internetowe to niebywała wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane Polki.